OFICIÁLNÍ STRÁNKY FARNOSTI PECKA PŘESUNUTY NA www.farnostpecka.cz

V dnešní hektické době málokdo přikládá důležitost svému duchovnímu životu. Každý člověk by si měl ale uvědomit, že to, co jej povyšuje právě do role člověka, nejsou jen hmotné statky, ale především duchovní

Naše farnost se stará o mnohé a snaží se být prakticky prospěšnou. Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní a příjemné prostředí a že naše farnost bude místem, kde se budete cítit uvolněně a pohodlně.

Svých návštěvníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Navštivte nás i Vy a budete moci naši činnost posoudit.

Zveme Vás k návštěvě

O NÁS

• Farnost Pecka se nechází v malebném Podkrkonoší.
  • Farnost má jeden hlavní kostel sv. Bartoloměje na Pecce, a osm filiálních kostelů: Vidonice, Zvičina, v Horní Brusnice, Mostek, Borovnička, Borovnice, Vidochov a Stupná.
  • Farní kostel na Pecce je jeden z nejkrásnějších barokních kostelů v České republice.
  • Filiální kostel v Horní Brusnici je jeden z největších kostelů.